Skontaktuj się z nami
X

Skontaktuj się z nami

  Name*

  Email*

  City*

  Country*

  Phone*

  Subject*

  Message*

  File upload

  Partnerzy dystrybucyjni
  Dla dealerów

  Segmentowe bramy przemysłowe

  SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE (TLP)

  Segmentowe bramy przemysłowe (TLP) to najbardziej uniwersalny typ bramy.
  Wykonane z paneli o grubości 40 mm, bramy segmentowe są izolowane, wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu i bezpieczne w obsłudze. Możemy wyprodukować wszystkie rodzaje prowadzeń, w tym wykonane na zamówienie. Standardowa żywotność sprężyny skrętnej wynosi 25 000 cykli. Jednak w przypadku bram do użytku w trudnych i bardzo trudnych warunkach dostępne są sprężyny o żywotności 50 000 i 100 000 cykli. Ponadto w przypadku bardzo dużych bram można zastosować bezpośredni napęd bezsprężynowy.

  Segmentowe bramy przemysłowe Konstrukcja paneli

  Standardowe panele

  Segmentowe bramy przemysłowe – panele standardowe – niskie przetłoczenia i makroprzetłoczenia z fakturą tynku (stucco)

  Przemysłowe bramy segmentowe z niskimi przetłoczeniami są dostępne w 12 standardowych kolorach

  Kolory RAL 1015 i RAL 9005 dostępne są tylko w powierzchni o fakturze drewna (woodgrain).

  Przemysłowe bramy segmentowe z makroprzetłoczeniami występują w 3 standardowych kolorach

  Inne kolory z palety RAL dostępne na zamówienie.

  Opcje paneli

  Poza standardowymi panelami z niskimi przetłoczeniami i makroprzetłoczeniami możemy zaoferować pełną gamę paneli, które sprawią, że drzwi będą wyglądać wyjątkowo i będą pasować do stylu.

  Okienka do segmentowych bram przemysłowych

  Dostępne są 3 rodzaje okienek – okrągłe, owalne i prostokątne. Podwójne szkło akrylowe w plastikowej ramie w standardzie.

  Dla bardziej stylowego efektu – okna ze stali nierdzewnej z jedną warstwą lub podwójne szkło bezpieczne – na życzenie klienta. Dostępne są ramy ze stali nierdzewnej lakierowane w kolorach RAL.

  Drzwi przejściowe i drzwi boczne

  Drzwi boczne wykonywane są według stylu i parametrów paneli, w tym ram aluminiowych i przeszkleń.
  Gdy potrzebne jest dodatkowe wejście do garażu i nie ma miejsca na boczne drzwi, drzwi przejściowe mogą być idealnym rozwiązaniem. Drzwi przejściowe są standardowo wyposażone w samozamykacz, zamek i uchwyt. Możesz wybrać standardowy próg lub wygodniejszy i bardziej praktyczny niski próg.
  Standardowe wymiary to 800 mm szerokości i 1900–2300 mm wysokości w zależności od układu drzwi. Maks. szerokość otworu drzwi przejściowych 1200 mm (aby uzyskać informacje na temat możliwości zastosowania szerokich drzwi, należy skonsultować się z producentem).
  Drzwi przejściowe w bramach TLP są fabrycznie zmontowane fabrycznie z zamkiem i samozamykaczem drzwi przesuwnych. Opcje z magnetycznym lub mechanicznym przełącznikiem zamykania drzwi przejściowych, różne opcje zamka antypanicznego są fabrycznie montowane na żądanie. Drzwi przejściowe mogą być wykonane z płyt warstwowych z dwustronną okładziną typu „sandwich” lub paneli aluminiowych z pełną widocznością. Możliwe są również ich kombinacje.
  Dla dodatkowego zabezpieczenia – zamek 3-punktowy jest wyposażeniem opcjonalnym.

   

  Systemy sterowania bram garażowych przemysłowych

  Bramy przemysłowe RYTERNA zostały stworzone do obsługi ręcznej jak i elektrycznej. Są one kompatybilne z systemami sterowania większości znanych producentów i zapewniają wygodną, efektowną i bezpieczną pracę systemu.