Skontaktuj się z nami
X

Skontaktuj się z nami

Name*
Email*
City*
Country*
Phone*
Subject*
Message*
Partnerzy dystrybucyjni
Dla dealerów

Bramy garażowe segmentowe

 

Bramy segmentowe należą do najbardziej popularnych bram garażowych na rynku. Są one coraz bardziej popularną opcją dla klientów oraz stanowią połączenie oszczędności, trwałości i dobrego wyglądu. Doskonałą izolację akustyczną i termiczną gwarantują płyty warstwowe z pianki poliuretanowej o grubości 40 mm.

Brak ograniczeń szerokości.
Bramy segmentowe mogą mieć szerokość do 8 m.

Niezawodne materiały.
Wybór Ryterny – produkcja solidnych bram garażowych, przy użyciu grubych i wytrzymałych materiałów dla większej trwałości i dłuższej żywotności produktu.

Wyjątkowa konstrukcja.
Szeroka gama aplikacji ze stali nierdzewnej, które spełniają najbardziej wymagające wymagania projektowe. Zastosowanie okien ze stali nierdzewnej nada bramom garażowym współczesny wygląd.

Alumax i Okume.
Brama segmentowa pokryta okładziną z blachy aluminiowej o grubości 2,5 mm frezowaną i malowaną na dowolny kolor z palety RAL, włącznie z wykończeniem metalicznym i ozdobnymi intarsjami, może stanowić prawdziwe dzieło sztuki.
Wyjątkowo wodoodporne twarde drewno okume jest używane w budownictwie okrętowym. Poprzez rzeźbienie lub frezowanie warstwy okume możemy odtworzyć różne motywy, wzory i ornamenty.

Dopasowany projekt.
Całkowicie dopasowana konstrukcja drzwi bocznych i garażowych. Rozwiązanie dla drzwi wejściowych i garażowych.

Rama ALU.
Rama aluminiowa do montażu między drzwiami garażowymi – łatwy montaż, trwały i nowoczesny wygląd.

Okna jako element konstrukcji.
Panele panoramiczne mogą być powlekane w dowolnym kolorze z palety RAL lub w wykończeniu w kolorze dąb złocisty (Golden Oak). Podwójne szyby akrylowe dostępne są w wykończeniu przezroczystym, matowym, oszronionym lub przyciemnianym.

garagentor mit tür

Wygodna opcja – drzwi przejściowe.
Drzwi przejściowe są bardzo wygodną opcją, jeśli miejsce na drzwi garażowe jest wykorzystywane do celów hobbystycznych lub jako pomieszczenie gospodarcze. Lewo- lub prawostronne, szerokość do 1,2 m i niski próg sprawiają, że garaż staje się wygodnym miejscem.

Spójrz od wewnątrz.
Nasze bramy garażowe typu R40 ze sprężynami naciągowymi są doskonałym wyborem dla nowo budowanych i remontowanych domów. Nasze bramy typu TL zostały opracowane i przetestowane w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych.

Niestandardowe prowadzenia.
Bezpieczne i niezawodne prowadzenia dopasowane do charakterystyki twojego garażu. Standardowo prowadzenia są ocynkowane, ale mogą być również malowane proszkowo w prawie każdym kolorze.

Komfort obsługi.
Bramy garażowe RYTERNA mogą być podnoszone w sposób ręczny lub zautomatyzowany. Są one kompatybilne z systemami sterowania większości znanych producentów i zapewniają wygodną, efektowną i bezpieczną pracę systemu.

STUCCO
SMOOTH
WOODGRAIN

Bogactwo wyboru.
Dostępnych jest ponad 100 różnych wzorów paneli drzwi, tekstur powierzchni i kolorów.

FLUSH
TOPRIB
MIDRIB
RIB
MACRORIB
MICRORIB
CASSETTE

Bramy garażowe dostępne są w różnych konfiguracjach i stylach odpowiednich dla każdego domu. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj o drzwi garażowe Ryterna