Skontaktuj się z nami
X

Skontaktuj się z nami

Name*
Email*
City*
Country*
Phone*
Subject*
Message*
File upload
Partnerzy dystrybucyjni
Dla dealerów

Bramy garażowe segmentowe

 

Bramy segmentowe należą do najbardziej popularnych bram garażowych na rynku. Są one coraz bardziej popularną opcją dla klientów oraz stanowią połączenie oszczędności, trwałości i dobrego wyglądu. Doskonałą izolację akustyczną i termiczną gwarantują płyty warstwowe z pianki poliuretanowej o grubości 40 mm.

Brak ograniczeń szerokości.
Bramy segmentowe mogą mieć szerokość do 8 m.

Niezawodne materiały.
Wybór Ryterny – produkcja solidnych bram garażowych, przy użyciu grubych i wytrzymałych materiałów dla większej trwałości i dłuższej żywotności produktu.

Wyjątkowa konstrukcja.
Szeroka gama aplikacji ze stali nierdzewnej, które spełniają najbardziej wymagające wymagania projektowe. Zastosowanie okien ze stali nierdzewnej nada bramom garażowym współczesny wygląd.

Alumax i Okume.
Brama segmentowa pokryta okładziną z blachy aluminiowej o grubości 2,5 mm frezowaną i malowaną na dowolny kolor z palety RAL, włącznie z wykończeniem metalicznym i ozdobnymi intarsjami, może stanowić prawdziwe dzieło sztuki.
Wyjątkowo wodoodporne twarde drewno okume jest używane w budownictwie okrętowym. Poprzez rzeźbienie lub frezowanie warstwy okume możemy odtworzyć różne motywy, wzory i ornamenty.

Dopasowany projekt.
Całkowicie dopasowana konstrukcja drzwi bocznych i garażowych. Rozwiązanie dla drzwi wejściowych i garażowych.

Rama ALU.
Rama aluminiowa do montażu między drzwiami garażowymi – łatwy montaż, trwały i nowoczesny wygląd.

Okna jako element konstrukcji.
Panele panoramiczne mogą być powlekane w dowolnym kolorze z palety RAL lub w wykończeniu w kolorze dąb złocisty (Golden Oak). Podwójne szyby akrylowe dostępne są w wykończeniu przezroczystym, matowym, oszronionym lub przyciemnianym.

garagentor mit tür

Wygodna opcja – drzwi przejściowe.
Drzwi przejściowe są bardzo wygodną opcją, jeśli miejsce na drzwi garażowe jest wykorzystywane do celów hobbystycznych lub jako pomieszczenie gospodarcze. Lewo- lub prawostronne, szerokość do 1,2 m i niski próg sprawiają, że garaż staje się wygodnym miejscem.

Spójrz od wewnątrz.
Nasze bramy garażowe typu R40 ze sprężynami naciągowymi są doskonałym wyborem dla nowo budowanych i remontowanych domów. Nasze bramy typu TL zostały opracowane i przetestowane w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych.

Niestandardowe prowadzenia.
Bezpieczne i niezawodne prowadzenia dopasowane do charakterystyki twojego garażu. Standardowo prowadzenia są ocynkowane, ale mogą być również malowane proszkowo w prawie każdym kolorze.

Komfort obsługi.
Bramy garażowe RYTERNA mogą być podnoszone w sposób ręczny lub zautomatyzowany. Są one kompatybilne z systemami sterowania większości znanych producentów i zapewniają wygodną, efektowną i bezpieczną pracę systemu.

Bogactwo wyboru.
Dostępnych jest ponad 100 różnych wzorów paneli drzwi, tekstur powierzchni i kolorów.

Bramy garażowe dostępne są w różnych konfiguracjach i stylach odpowiednich dla każdego domu. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj o drzwi garażowe Ryterna