Skontaktuj się z nami
X

Skontaktuj się z nami

  Name*

  Email*

  City*

  Country*

  Phone*

  Subject*

  Message*

  File upload

  Partnerzy dystrybucyjni
  Dla dealerów

  Segmentowe bramy przemysłowe z pełnym przeszkleniem

  SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE Z PEŁNYM PRZESZKLENIEM (TLP-FV)

  Segmentowe bramy przemysłowe z pełnym przeszkleniem (TLP-FV) – anodowane ramy aluminiowe z podwójną szybą akrylową w standardzie. Profile aluminiowe mogą być malowane pod każdy kolor, włącznie z wykończeniem metalicznym. Opcjonalnie można wybrać szyby akrylowe, odporne na zarysowania, przyciemniane, matowe, poliwęglanowe oraz bezpieczne. Biały, dolny panel typu sandwich występuje jako standard.

  Przeszklony dolny panel występuje opcjonalnie.

  SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE THERMO Z PEŁNYM PRZESZKLENIEM (TLP-FV THERMO)

  Segmentowe bramy przemysłowe z pełnym przeszkleniem (TLP-FV Thermo) produkowane są do 7 metrów szerokości I 6 metrów wysokości, ze standardowym podwójnym panelem ze szkłem akrylowym lub szybą odporną na zarysowania.
  Profile aluminiowe z przekładką termiczną znacznie podnoszą wartość izolacyjną panoramicznych paneli segmentowych bramy. Ewentualne wątpliwości dotyczące wymiarów bram z podwójną szybą bezpieczeństwa należy konsultować z producentem.
  Opcjonalne przyciemniane szyby zapewniają wyższą ochronę cieplną.

  SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE Z PEŁNYM PRZESZKLENIEM KONSTRUKCJA PANELI

  Clear

  Frosted

  Matt

  Tinted

  Termo clear

  DRZWI BOCZNE I PRZEJŚCIOWE

  Drzwi przejściowe mogą być wykonane z paneli aluminiowych z pełną widocznością. Możliwe są również ich kombinacje. Drzwi boczne wykonywane są według stylu i parametrów paneli, w tym ram aluminiowych i przeszkleń..

  SYSTEMY STEROWANIA BRAM GARAŻOWYCH PRZEMYSŁOWYCH

  Bramy przemysłowe RYTERNA zostały stworzone do obsługi ręcznej jak i elektrycznej. Są one kompatybilne z systemami sterowania większości znanych producentów i zapewniają wygodną, efektowną i bezpieczną pracę systemu.