Skontaktuj się z nami
X

Skontaktuj się z nami

Name*
Email*
City*
Country*
Phone*
Subject*
Message*
File upload
Partnerzy dystrybucyjni
Dla dealerów

Drzwi RD80/RD100

Drzwi Ryterna Entry RD80/RD100 łączą najnowsze technologie z doskonałymi efektami wzorniczymi, świetnym wyglądem i wydajnością.
Utwórz drzwi za pomocą konfiguratora online.

Szyte na miarę.
Szeroki wybór standardowych wzorów wraz z możliwością stworzenia własnego. Drzwi wejściowe mogą wyglądać tak samo jak garażowe.

Innowacyjny próg
Wysoka wytrzymałość, bardzo niska konserwacja i niski próg magnetyczny. Przyjazny dla wózków inwalidzkich.

Inkrustowany uchwyt.
Inkrustowany uchwyt wykonany ze specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego nada drzwiom niebanalnego wyglądu. Opcjonalnie wymienne podświetlenie LED z foto-czujnikami sprawia, że uchwyt świeci o zmierzchu. Panel tylny może być pomalowany proszkowo na niestandardowy kolor, imitować drewno lub może być pokryty cortenem.

Ukryte zawiasy..
Zawiasy są zintegrowane ze skrzydłem i ościeżnicą, dlatego drzwi ładnie wyglądają z obu stron. Ponadto udało nam się zachować ciągłość gumy uszczelniającej po obwodzie bez zmniejszenia izolacji.

Corten.
Drzwi wejściowe pokryte cortenem według głównych trendów architektonicznych. Drzwi wejściowe gładkie lub z inkrustowanymi stalowymi aplikacjami z cortenu będą pasować do współczesnych kontekstów architektonicznych.

Kombinacje ze szkłem.
Okładziny stalowe odporne na warunki atmosferyczne w połączeniu z innymi materiałami na tym samym skrzydle drzwi mogą stworzyć oszałamiający wygląd. Drzwi z kombinacją cortenu i hartowanego szkła. Tafla szkła pokryta farbą ceramiczną daje 100% połysku.

Beton.
Drzwi wejściowe z panelami „cementowymi” idealnie pasują do budynków z odsłoniętymi betonowymi ścianami.

Drewniane uchwyty.
Drewniane uchwyty – dopasowane „drewniane” drzwiowe wzory. Belki wykonane z twardego drewna są wytrzymałe jak stal, ale ciepłe i przyjemne w dotyku.

Podwójne drzwi wejściowe.
Idealnie zaprojektowane podwójne drzwi stworzą punkt do oglądania i podkreślą wszystkie pozostałe cechy architektoniczne. Instalowanie podwójnych drzwi wejściowych daje większy dostęp i jest wyrazem konkretnego stylu architektonicznego.

Zdobienia wewnętrzne.
Drzwi wewnątrz panelu również mogą być dekorowane.

Szeroki wybór przeszkleń.
Ryterna Entry oferuje szeroki wybór wzorów szkła i wiele możliwości stworzenia własnego wzoru z „efektem wytrawienia”.

Doskonałe uszczelnienie.
Minimalna konserwacja i doskonałe uszczelnienie. Potrójne uszczelnienie gumowe na całym obwodzie.

Bezpieczne wielokrotne zamykanie.
Szeroki wachlarz zamków od trzypunktowego do pięciopunktowego z lub bez silniczka elektrycznego. Kompatybilne z systemami skanowania odcisków palców i klawiaturami do wpisywania kodów.

Potrójne szyby bezpieczne
Potrójne przeszklenie skrzydeł drzwi i elementów bocznych. Szkło bezpieczne P4A na zewnątrz i wewnątrz.

Bardzo dobra izolacja.
Rama wykonana jest z kompozytowych profili aluminiowych z przekładką termiczną o grubości 24 mm.Izolacja termiczna – pianka PU bez freonu.Współczynniki przenikania ciepła U do 0,73 W/m2K.

Projekty drzwi wejściowych RD80 / RD100

#207
#208
#401
#501
#504
#507
#601
#602
#610
#614
#618
#639
#641
#642
#652
#655
#702
#703
#802
#805
#910
#1001
#1009
#1028
#1041
#1043
#1051
#1055

Ryterna Entry oferuje szeroką gamę drzwi wykonanych na zamówienie i standardowych rozmiarów z wieloma możliwościami projektowania, w tym możliwość stworzenia własnego projektu.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub odwiedź stronę www.ryternaentry.com